• By root
  • 8 Şubat 2019

İnstagram Satış Ortaklığı

İnstagram Satış Ortaklığı

İnstagram Satış Ortaklığı 746 500 root

İnstagram.com adresli sosyal paylaşım sitesi üzerinden satış ortaklığı yaparak internet üzerinden para kazanabileceğinizin farkındamısınız ? Medikalize Satış Ortaklığı sistemine üye olduktan sonra sistemin size vereceği referans id li kampanya linkini instagram da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz, yada bir paylaşımda bulunarak paylaşıma arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz ayrıca instagram da sponsor reklam olarak geçen ücretli reklam verme kısmını kullanarak kampanya linkine instagram sitesi üzerinden reklam verebilirsiniz.

Tamamlanmış her dönüşüm başına %5 kazanmanızı sağlayan satış ortaklığı sistemimize instagram üzerinden yapacağınız reklamlarda dönüşüm başına maliyet size 4.5 ila 5 tl arasında olacaktır. İntagramdan satış ortaklığını ister instagrama  ücretli reklam vererek isterseniz  etiketleme yöntemleri ile ücretsiz şekilde yapabilirsiniz.

Her zaman amacınız minimum maliyet ile maksimum kazanca ulaşabilmek ve medikalize alt yapısı ile instagramdan para kazanmak olduğu sürece başarıya ulaşmanız sizin için kolay olacaktır.

Leave a Reply