Hoşgeldiniz

Ortaklık Linkiniz:

Sorular ve Eğitim

2019 yılında kurulmuş ve şuan için temiz bir başlangıca sahip, Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı, lider Satış Ortaklığı platformudur. NTZ Sahip olduğu tecrübe, teknoloji, ekip ve 500.000 TL yatırım sermayesi ile yayıncılar adına güven teşkil etmektedir. Satış ortaklığının gücüne inanıyoruz ve online reklam sektörü için daha iyi bir gelecek yaratmak istiyoruz. Bu farkındalık ile online mecralarda pazarlama stratejileri geliştirmeye çalışmakla beraber, elde ettiğimiz bilgi ve birikimi yayıncılarımız ile paylaşıyoruz.

Yayıncı paneline giriş yaptığınızda web ve mobil satış ortaklığı kampanyalarını görürsünüz bu kampanyalardan reklam mecranız için uygun olanı seçer ve reklam çalışması yaparak kazanç sağlamaya başlarsınız. Sistemimizde dönüşüm başına kazanç minimum %5 olmakla birlikte alt ödeme limiti şuan için yoktur. Dönüşüm başına elde ettiğiniz kazançlarınız sizin tercihinize göre günlük yada haftalık olmak üzere banka hesabınıza yatırılır. Ödemelerde vergi yada hizmet bedeli adı altında her hangi bir kesinti uygulanmaz.

Yayıncı paneline giriş yaptığınızda satış ortaklığı yapabileceğiniz kampanyaları görürsünüz, bu kampanyalardan size uygun olanı seçer ve internet üzerinde reklama dair bildiğiniz tüm yöntemleri kullanarak, kampanyanın size özel referans linkine ziyaretçi gönderirsiniz. Yönlendirdiğiniz ziyaretçiler ( dönüşüm / satın alma ) işlemi gerçekleştirdiğinde siz kazanç sağlarsınız.

Yayıncı panelinden seçeceğiniz kampanyanın size özel olan linkine, kendi web siteleriniz yada facebook, intagram, twitter ve diğer sosyal medya siteleri üzerinden bildiğiniz yöntemler ile reklam yapabilecek, ziyaretçi/hit çekebilecek alt yapıya, bilgiye sahip olmanız yayıncılık yapabilmeniz için yeterlidir.

Kazançlarınız her hafta başı hesabınıza yatırılır. Günlük 10 üzeri dönüşüm sağlatan yayıncılara günlük ödeme yapılabilir. Satış başı kazanç %5 olmakla birlikte ödeme alt limiti şuan için yoktur. Size yapılan ödemelerde her hangi bir kesinti uygulanmaz. Tarafınıza yapılan ödemelerin vergileri devlete bizim tarafından ödenir böylece siz vergi problemi yaşamazsınız.

Yıllardır sunduğumuz satış ortaklığı, affiliate marketing hizmeti ile alakalı hiç bir kötü yorum veya intiba bulunmamaktadır. Hizmetimizi 2030 yılına kadar kesintisiz devam ettirmeyi hedefliyoruz. Yakın zamanda bu konuda google üzerinde veya web master forumlarındanda araştırma yapabilirsiniz.

NTZeytinleri olarak 2019 yılından bu yana satış ortaklığı alanında faliyet gösteriyoruz. Bu alanda ilk ve öncüyüz. Sistemimiz sadece tamamlanmış dönüşüm başına kazandırdığından sizin yada bizim tarafımızdan uygulanabilecek herhangi bir hile işlemi mümkün değildir. Bu sebeble her yıl %100 büyüme ile ticaret hayatımıza devam etmeyi planlıyoruz ve sorunsuz hizmet sunuyoruz.

Yayıncı panelindeki satış başı kazanç alt yapılı tek ürün satış kampanyalarından, istediğinizi seçip, bildiğiniz reklam yöntemleri ile referans linkinize ziyaretçi göndereceksiniz. Dönüşümü ziyaretçiler gerçekleştirecek. Siz sadece reklam yapmaya odaklanmalısınız. Ayrıca sosyal medya üzerinden reklam yapabileceğiniz gibi google adwords ve diğer reklam ağlarınıda kullanabilirsiniz.

Yayıncı panelinde (Satış/Dönüşüm Takibi) isimli sayfada ayrıntılı olarak tüm verileri görebilir ve gerekli takibi yapabilirsiniz.

Sistemimizdeki sayaç, referans id üzerinden bize yönlendirdiğiniz tekil ziyaretçileri saymaktadır. Sizin kendi web sitenizde kullandığınız farklı firmanın sayaç ı ile bizim sayacımızın rakamları uyuşmayabilir. Yada facebook un ziyaretçi göndermişliğinin sayacı ile bizim sayacımız uyuşmayabilir. Fakat endişelenicek her hangi bir durum yok çünkü kazancınız ziyaretçi başına değil gerçekleşen net satış başınadır. Sistemdeki tekil ziyaretçi sayacımızın sizin tabiriniz ile eksik sayması siparişlerinde eksik sayılacağı anlamına gelmez. Bu sebeble ziyaretçi sayacını pek önemsemeyiniz. Önemli olan sisteme düşen sipariştir.

Günümüzde çoğu E-ticaret sitesinin teslimat oranı %60, iade oranı %40 iken bizim sistemimizde %85 Teslimat ve %15 İade oranı vardır. Örnek olarak onaylanıp kargoya verilen her 100 siparişin 85 adetinin teslim olma ve 15 adetinin müşteri kaynaklı iade olarak geri gelme durumu vardır. Biz bu orana yılların tecrübesi ile ve uzman ekibimiz ile sağlayabiliyoruz. E-ticaret ürün satış kampanyalarında %100 teslimat oranı malesef mümkün değildir.

Siparişlerin müşteriye teslim olmaması, müşterinin vazgeçmesi, ürünün iade olarak geri gelmesi durumunda yayıncıya yansıtılan bir masraf zarar söz konusu değildir. Ürünün iade gelmesi durumunda oluşan kargo masrafını firmamız karşılamaktadır. Bu zararı en aza indirmek için teslimatları arttırmak amaçlı elimizden geleni yapıyoruz.

Facebook Sağ Tarafda Sponsor Reklam
Facebook Haber Kaynağında Sponsor Reklam
Facebook Uygulama Wall Post Reklamları
Facebook Etiketleme Altyapılı Reklamlar
Facebook Sayfa ve Hesaplarında Bağlantı Paylaşımı
İntagram Sponsor Reklam
Twitter Reklamları
Youtube Video Reklamları
Diğer Sosyal Meyda Sitelerinde Reklamlar
Google Adwords Arama Ağı Reklamı
Google Adwords İçerik Ağı Reklamı
Google Adwords Banner Reklamlar
Google Seo Çalışması İle Hedef Kelimede Yükselme
Web Sitenize Ürün Satış Banneri Ekleme
Adult +18 Web Sitenize Ürün Satış Banneri Ekleme
Haber Sitelerine Advertorial Reklam
Blog ve Forum Sitelerine Tanıtım Yazısı Reklamı
Toplu Mail Gönderimi
Toplu Sms Gönderimi
Çağrı Merkezi Tele Satış ve Sesli Mesaj Kanalı İle Reklam
Radyo ve Tv Kanallarında Satışa Yönelik Reklam
N11 – Gittigidiyor – Sanal Pazar Üzerinden Reklam

1. Yöntem : Kendi adınıza bir alanadı (domain) alarak sistemin size sunduğu referans id numaranıza yönlendirme yaparak bu sorunu aşabilirsiniz.
2. Yöntem : Alanadınıza hosting açarak ürün satış sitesini iframe ile gösterebilirsiniz.
3. Yöntem : Siparişin size mail ile geleceği basit bir site yaptırıp, gelen siparişleri referans id li linkinize kendiniz tek tek girebilirsiniz.
4. Yöntem : Teknik destek kısmından bize ulaşırsanız size detaylı şekilde yardımcı olabiliriz.
Bu yöntemler facebook sponsor, google adwords ve diğer çoğu reklam kanalı için geçerlidir.

Evet kendi web sitenize sipariş formu koyarak siparişi kendiniz alabilirsiniz.
Akabinde o siparişi ürüne ait referans id li linke girerek site üzerinden yeni sipariş oluşturmanız gerekmektedir.
Sizden gelen sipariş çağrı merkezimiz tarafından teyt edilip müşteriye kapıda ödemeli olarak gönderilmektedir.

Hayır her hangi bir sorun olmaz adsensenin bize yada bizim adsense ye bir zararımız yoktur. Beraber kullanabilirsiniz.

Ülkemizde internet üzerinden sipariş verenler kapıda ödemeyi tercih ediyorlar, eğer bu hizmeti sunmayıp sadece kredi kartı ile satış yapıyor olsak Sipariş oranımız %90 civarında düşer, Bunu defalarca denedik. Açıkcası bizde online kredi kartı ile satış yapabilmeyi, kargo ile vs uğraşmamayı isterdik fakat bu ülkemizde pekte mümkün değil. Kapıda ödeme insanlara güven vermektedir.

Lütfen destek bildirimi kısmından bize ulaşınız. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.